Wentylacja

Odpowiednio zainstalowana wentylacja zapewni każdego dnia świeże powietrze w Twoim domu. Masz pewność, że w Twoim mieszkaniu jest przefiltrowane powietrze, które wpływa pozytywnie na zdrowie wszystkich mieszkańców. Wentylacja jest również bezpieczna, ponieważ chroni mieszkanie przed powstawaniem pleśni dzięki swojej właściwości odwilgocenia pomieszczeń.
Czyste powietrze w pomieszczeniu to dobre samopoczucie.
Skuteczny system wentylacyjny wymienia powietrze w pomieszczeniu raz na dwie
godziny. Takie rozwiązanie daje gwarancje zdrowego i czystego powietrza. Wszystkie
produkty Mepteku wyposażone są w filtry zgodnie z wymogami klasy G3 i F7, które są obecnie wymagane dla systemów wewnętrznych. Wydajne filtry usuwają zanieczyszczenia i pyłki z nawiewanego powietrza, powodując, że powietrze w pokoju jest znaczenie świeższe. Dobrze funkcjonujący i odpowiednio konserwowany system wentylacyjny ułatwia życie alergikom gdy nadchodzi czas pylenia roślin.
Z korzyścią dla mieszkańców I budynku.
Wentylacja Meptek chroni mieszkańców od chorób dróg oddechowych i dba o sam
budynek. Efektywna wentylacja usuwa nadmiar wilgoci z budynku, dzięki czemu pozostaje on suchy. Efekt ten zabezpiecza nas przed szkodami spowodowanymi przez pleśń i zagrzybienie. Skuteczny system wentylacji zapewnia również suche okna i konstrukcję ścian zewnętrznych podczas sezonu grzewczego. Warunkiem poprawnej pracy systemu wentylacyjnego jest utrzymywanie systemu w czystości. Filtry należy regularnie czyścić i wymieniać przynajmniej 2 razy do roku.
Najwyższej klasy urządzenia i rozwiązania wentylacyjne powstają w momencie, gdy
rozwinięta technologia łączy się ze wiedzą jak najlepiej zaspokoić potrzeby klienta.
Produkcja produktów wysokiej jakości wymaga nowoczesnych pomieszczeń
produkcyjnych, wciąż rozwijających się procesów produkcji oraz niezbędnej wiedzy i
umiejętności. Jakość produkty Meptek zawdzięczają ich twórcom. Całością zarządzają doświadczeni specjaliści i ich wizje. Wyjątkowe specjalistyczne umiejętności przejawiają się w starannym projektowaniu produktów, maszyn i systemów a także w innowacyjności.
To doprowadziło do przełomowego rozwoju produktów. Firma Meptek nieustannie tworzy nowe, postępowe rozwiązania dla wentylacji od pojedynczych produktów po pełne systemy. Innowacyjność i eksperckie umiejętności w dziedzinie wentylacji widać m.in. przy współpracy z VTT (Państwowe Techniczne Centrum Badawcze) przy tworzeniu nowych energooszczędnych rozwiązań.
Urządzenia odpowiednie do przeznaczenia pomieszczeń.
Wentylacja Meptek została specjalnie dostosowana do nowych jak i starych budynków oraz domków letniskowych. Rozwiązania zawsze dopasowujemy do obiektu. Dlatego projektując system wentylacji bierzemy pod uwagę szczególne wymagania wynikające z przeznaczenia danego obiektu. Należy oszacować wpływ wszystkich możliwych czynników i na tej podstawie dobierane są urządzenia wentylacyjne wraz z umieszczeniem ich w budynku. Na wybór wentylacji poza powierzchnią obiektu ma wpływ także m.in. orurowanie oraz organizacja przepływu powietrza.
System wentylacyjny to funkcjonalna całość.
Wentylacja w budynku stanowi całość. Działa najefektywniej, kiedy wszystkie elementy składowe są dobrane odpowiednio do przeznaczenia i są właściwie rozmieszczone.
Dobrze zaprojektowany i właściwie zamontowany system wentylacyjny zapewnia czyste i świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach. Organizacja przepływu powietrza w systemie nawiewnym i wywiewnym jest zorganizowana w następujący sposób: powietrze przefiltrowane prowadza się do pokoju dziennego, sypialni i pokoju kominkowego. W okresie grzewczym nawiewane powietrze jest podgrzewane, następnie z tych pokoi wędruje do innych pomieszczeń budynku. Jednocześnie zabrudzone lub wilgotne powietrze jest odprowadzane na zewnątrz.

Copyright © by www.dobryklimat.net Wszystkie prawa zastrzeżone.