KLIMATYZACJA

Działamy zawsze solidnie, niezawodnie i szybko

– dlatego wielu Klientów powierza nam wykonanie usługi montażu klimatyzatorów.

Montaż klimatyzacji niesie za sobą same korzyści. Klimatyzator zarówno usunie nadmiar ciepła z pomieszczenia, jak i obniży wilgotność powietrza, zapewniając użytkownikom komfortowe warunki.

Jak montujemy?

Klimatyzator stacjonarny montuje się w wybranym miejscu, a towarzyszące mu instalacje ukrywa pod tynkiem lub zabudowuje. Tak jak klimatyzator przenośny może być kompaktowy (monoblokowy). Łatwiejszy do zamontowania, praktyczniejszy i bardziej estetyczny jest dwuczęściowy klimatyzator split. Jednakże do chłodzenia kilku pomieszczeń odpowiedni jest multisplit – dwie lub więcej jednostek wewnętrznych połączonych z jedną zewnętrzną.

Odpowiednie działanie urządzenia klimatyzacyjnego zależy w dużym stopniu od profesjonalnego montażu. Samo sprawdzenie systemu klimatyzacji i czynności konserwacyjne sprowadzają się do oczyszczenia filtrów w urządzeniu oraz zbadaniu ciśnienia panującego w instalacji.

Warto sięgnąć po klimatyzatory posiadające specjalny filtr, oczyszczający wstępnie strumienie powietrza z większości typowych zanieczyszczeń, takich jak pyłki i kurz. Dobrze, by wybrane urządzenie miało również zamontowane nowoczesne filtry antybakteryjne, doskonale radzące sobie z likwidacją mikroorganizmów. W większości nowych modeli klimatyzatorów pełną regulacje ich pracy można przeprowadzić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Ponadto niektóre klimatyzatory posiadają specjalne funkcje, jak np. tryb pracy nocnej. Urządzenia dostosowują wówczas automatycznie własny tryb pracy w taki sposób, by osoby korzystające z ich pracy w porze nocnej nie miały wrażenia dyskomfortu, z uwagi na poziom hałasu generowanego ze sprężarek czy wentylatorów.

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF.

Dobry Klimat wykona serwis klimatyzacji każdego typu: – od prostych, składających się w 1 jednostki ściennej montowanych zazwyczaj jako klimatyzatory w bloku, aż po skomplikowane klimatyzatory przemysłowe złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych w ramach klimatyzacji w biurach, restauracjach czy sklepach.

Zachęcamy Państwa do systematycznego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych, dzięki czemu pracują one sprawnie i przez wiele lat, zachowując doskonałe właściwości w zakresie emitowanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci ono korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach.

Zalecamy przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku. Nasza firma realizuje takie zlecenia wykorzystując skuteczne środki chemiczne posiadające stosowne atesty (w tym atest PZH).

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pomp cieplnych, rekuperacji oraz wentylacji. Działamy na terenie miast : Warszawa, Pruszów, Mława, Ciechanów.

Zainteresowała Cię oferta?

Skontaktuj się z Nami już teraz!