Pompy ciepła

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów. Ich zaletą jest obniżenie kosztów pozyskania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania czy chłodzenia w budynkach.

Ponadto pompa ta jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym, które sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, zmniejszając konieczność stosowania paliw kopalnych w systemach centralnego ogrzewania.

ogrzewanie poprzez pompy ciepła

Dlaczego pompy ciepła?

Ponadto pompa ciepła jest rozwiązaniem w pełni ekologicznym, które sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery,. Zmniejszają dzięki temu konieczność stosowania paliw kopalnych w systemach centralnego ogrzewania.
Dobry Klimat oferuje rozwiązania sprawdzone, urządzenia wysokiej klasy, niezawodne i gwarantujące pełną wygodę użytkowania. Spełnią oczekiwania zarówno pod względem ekologii, jak i energooszczędności oraz efektywności działania.

Polecamy Państwu pompa ciepła typu powietrz-woda. do ogrzewania/chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu. Jest jednym z popularniejszych źródeł energii odnawialnej i sprzyja poprawie czystości powietrza atmosferycznego. Pompę ciepła można wykorzystać także do chłodzenia pomieszczeń. W efekcie pompy te znajdują zastosowanie przez cały rok kalendarzowy.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą rekuperacji oraz klimatyzacji. Działamy na terenie miast : Warszawa, Pruszów, Mława, Ciechanów.

Zainteresowała Cię oferta?

Skontaktuj się z Nami już teraz!